Kafijas automāti / Espresso automāti / CAFFEO SOLO & MILK, MELITTA

CAFFEO SOLO & MILK, MELITTA

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Melita

454.00

Brīnišķīgs kafijas un piena apvienojums

Maksimālai baudai no svaigi maltām kafijas pupiņām ar gaisīgu piena putu kārtiņu. Vienkāršs dizains, kompakts izmērs un ērta vadība. 

Noteiktība un kompaktums

20 cm plats, 32,5 cm augsts, 45,5 cm dziļš – MELITTA CAFFEO Solo & milk ir viens no mazākajiem kafijas automātiem pasaulē. Tai pat laikā tajā ir pietiekoši daudz vietas Melitta augstākajām tehnoloģijām kafijas baudīšanai.

Individuāla kafijas pagatavošanas programma

Bauda bez kompromisiem: izvēlieties kafijas stiprumu un temperatūru. Ar vienas pogas pagriešanu regulējiet kafijas daudzums atbilstoši krūzes tilpumam.

Īpaša sistēma kafijas mitrināšanai

Maksimālas baudas un kafijas aromāta iegūšanai, kafija pēc samalšanas tiek mitrināta un tikai tad notiek pagatavošanas process. Lai nodrošinātu optimālu kafijas automāta tīrību, kafijas sagatavošanas bloks ir ērti izņemams.

Nulle enerģijas slēdzis

Ieprogrammējama kafijas automāta ieslēgšanas/izslēgšanas funkcija enerģijas taupīšanas nolūkā. Izslēdzot kafijas automātu, notiek pilnīga atslēgšanās no elektrotīkla, tai pat laikā izvēlētā kafijas pagatavošanas programma saglabājas.

Regulējams sprauslu augstums

Sprauslu augstums līdz 135 mm. Vienas vai divu kafijas tasīšu pagatavošana, un pat Latte Macchiato glāze iecienītajam piena un kafijas dzērienam.

Vienlaicīga gatavošana divās tasītēs

Ar vienu pogas nospiešanu, Jūs pagatavosiet kafiju vienlaicīgi divās tasītēs.

Kapučinators Paranello

Kapučinators viegli pārvērtīs pienu gaisīgās putās vai vienklārši to uzsildīs. Kapučinators ir viegli noņemams un mazgājams.

Grozs

×
Kafijas automāti
x 150.00
150.00
Summa: 150.00