Apuzes iela 34B service@kafijaspasaule.lv +371 20209030

Dzērienu un uzkodu automāti

Kārtot:

BEZMAKSAS TIRDZNIECĪBAS AUTOMĀTU UZSTĀDĪŠANA UN APKOPE! 

Labākais serviss un dzērienu kvalitāte Latvijā!

Viss kas Jums jādara – jāsazinas ar mums!
Mēs palīdzēsim saprast kurš tirdzniecības automāta risinājums būs tieši Jums piemērotākais!
Uzstādīsim pēc Jūsu izvēles jums vispiemērotāko tirdzniecības automātu , jums ērtā laikā un vietā!

Mēs piedāvājam visdažādākos risinājumus, kā arī nodrošinam vislabāko servisu cauru diennakti, 7 dienas nedēļā! Mūsu klienti ir visas Latvijas vadošās augstskolas, lielākie iepirkumu centri, visdažādākie uzņēmumi visā Latvijā, lidosta „Rīga” un daudzi,daudzi citi apmierināti klienti !
Mūsu filozofija ir stingri saistīta ar stereotipu laušanu par nekvalitatīviem dzērieniem tirdzniecības automātos, ko izveidojušas firmas, kuras ar nekvalitatīviem automātiem un/vai nekvalitatīvu produkciju ir radījušas šos stereotipus.

Mēs strādājam tikai ar mūsdienīgiem , jauniem automātiem , kā arī īpaši atlasītiem produktiem, lai ikviens pircējs būtu apmierināts ar rezultātu, tajā pašā laikā saglabājot ļoti konkurētspējīgu cenu politiku.

Mēs esam gājuši vēl tālāk par citiem- 2015.gadā esam noslēguši līgumu ar Lofbergs grupas kafijas grauzdētāju, kurš ražo īpaši pielāgotu luksus klases kafijas pupiņu maisījumu tikai priekš mūsu karsto dzērienu tirdzniecības automātiem.
Bija jāsāk ražot kas īpaši pielāgots mums, jo neviena ražotāja pielāgotā tirdzniecības automātu „Vending” kafija ne tuvu neatbilda mūsu kvalitātes prasībām.


Rāda no 1 līdz 19 kopā 19 (Kopā lapu - 1)