Kafijas automāti

Kafijas automāti

Mazi, lieli, balti, melni - kā neapjukt kafijas automātu džungļos?
Pie mums atradīsiet sev piemērotāko automātu- sākot no maza mājas miega aizdzinēja līdz pat lielam kolektīva slāpju remdētājam.
Nespējat saprast kurš ir Jums piemērotākais automāts? Raksiet mums - Mēs Jums palīdzēsim!

Pārstāvētie zīmoli

Mēs esam tirgū

lai apmierinātu pat pašu prasīgāko klientu iegribas un vēlmes visos ar kafiju saistītajos segmentos, sākot ar espresso automātiem, līdz pat Vending automātiem.

Mēs pārliecināsim pat lielākos skeptiķus, ka izmantojot gandrīz jebkuru kafijas automātu, mūsu pupiņas, kā arī mūsu ilgi krātās zināšanas par kafijas automātiem un kafijas pagatavošanu, ir iespējams baudīt luksus klases kafijas pauzi par pieejamu cenu.

Īpaši specializējamies

brīvi stāvošo karsto dzērienu un uzkodu automātu (vending automātu) jomā, nodrošinot augstāko kvalitāti visā Latvijā.

2015.gadā esam noslēguši līgumu ar Lofbergs grupas kafijas grauzdētāju, kurš ražo īpaši pielāgotu luksus klases kafijas pupiņu maisījumu tikai priekš mūsu Vending automātiem.

Mūsu augstākās kvalitātes servisu apliecina arī tas, ka mums ir uzticēts izplatīt vienu no vadošajiem kafijas brendiem pasaulē – ILLY.

Uzotie jautājumi

 • Nepieciešams tirdzniecības automāts - kas man jādara?

  Viss kas Jums jādara – jāsazinas ar mums! Mēs palīdzēsim saprast kurš tirdzniecības automāta risinājums būs tieši Jums piemērotākais!
  Uzstādīsim pēc Jūsu izvēles jums vispiemērotāko tirdzniecības automātu, jums ērtā laikā un vietā!

  Mēs piedāvājam visdažādākos risinājumus, kā arī nodrošinam vislabāko servisu cauru diennakti, 7 dienas nedēļā! Mūsu klienti ir visas Latvijas vadošās augstskolas, lielākie iepirkumu centri, visdažādākie uzņēmumi visā Latvijā, lidosta „Rīga” un daudzi,daudzi citi apmierināti klienti !

 • Kādēļ izvēlēties tieši mūs?

  Mūsu filozofija ir stingri saistīta ar stereotipu laušanu par nekvalitatīviem dzērieniem tirdzniecības automātos, ko izveidojušas firmas, kuras ar nekvalitatīviem automātiem un/vai nekvalitatīvu produkciju ir radījušas šos stereotipus.

  Mēs strādājam tikai ar mūsdienīgiem , jauniem automātiem , kā arī īpaši atlasītiem produktiem, lai ikviens pircējs būtu apmierināts ar rezultātu, tajā pašā laikā saglabājot ļoti konkurētspējīgu cenu politiku.

  Mēs esam gājuši vēl tālāk par citiem- 2015.gadā esam noslēguši līgumu ar Lofbergs grupas kafijas grauzdētāju, kurš ražo īpaši pielāgotu luksus klases kafijas pupiņu maisījumu tikai priekš mūsu karsto dzērienu tirdzniecības automātiem.
  Bija jāsāk ražot kas īpaši pielāgots mums, jo neviena ražotāja pielāgotā tirdzniecības automātu „Vending” kafija ne tuvu neatbilda mūsu kvalitātes prasībām.

Grozs

Grozs ir tukšs.