Jura

JURA – automātisko kafijas automātu līderis pasaules tirgū. Šī Šveices kompānija ražo kafijas automātus, kuru kvalitāti novērtē visā pasaulē.

Kafijas automāti mājām

Liela kafijas automātu izvēle, tiem kas iecienījuši espresso vai melno kafiju, kā arī tiem kam mīļākais dzēriens ir kafija ar pienu. JURA kafijas automāti izceļas ar savu augsto kvalitāti un dizainu, ideāli iederēsies jebkurā virtuvē.

Kafijas automātu piederumi

Apkopes produkti

Kafijas automāta kopšana ir svarīga daļa no tā, lai kafijas automāts būtu tīrs un spētu gatavot kafiju ilgus gadus. JURA dažus tīrīšanas darbus izdarīs Jūsu vietā, bet Jums vajadzēs atcerēties iztīrīt piena sistēmu un veikt regulāru atkaļķošanu, lai katra kafijas tasīte būtu augstākajā līmenī!

 

Par Jura

JURA ir ieguvusi daudz apbalvojumu un nomināciju tehnoloģiju nozarē. Visvairāk par inovācijām un dizainu. Šie Šveices kafijas automāti izceļas ar savu eleganci un klasisko dizainu. Jura automāti ir atpazīstami arī ar ērto automāta kontroli, izvēlne tiek pielāgota katram tirgum ( dzimtajā valodā).

Ideāls espresso
Ideāls espresso

Jaunākās tehnoloģijas nodrošinās barista kvalitātes dzērienus. Ar mīlestību - no Šveices!

Kafija ar pienu
Kafija ar pienu

Ar JURA - populārākas piena kafijas receptes ar vienu pogas spiedienu!

Inteliģents
Inteliģents

JURA seko līdzi jaunākajām tehnoloģijām un izmanto tās savos automātos. Inovācija un īpaša uzmanība detaļām lieliskus izgatavot lieliskus kafijas automātus,kas pagatavo teicamus kafijas dzērienus!

Tehnoloģijas

Samtaina piena putu tehnoloģija
Samtaina piena putu tehnoloģija

Moderna piena putošanas tehnoloģija ļauj Jums pagatavot lieliskas putas. Piena konsistence pārvēršas maigās, biezās un krēmveidīgās putās.

I.P.B.A.S.©
I.P.B.A.S.©

I.P.B.A.S.© ir process pirms pagatavošanas, kas nodrošina garšas īpašību saglabāšanos, pagatavojot kafiju no jebkāda maluma un šķirnes pupiņām. Šī sistēma ir visiem IMPRESSA kafijas automātiem.

P.E.P.®
P.E.P.®

Lai pagatavotu nelielo espresso, tas spiež karstu ūdeni cauri maltai kafijai īsos intervālos. Šis process ļauj pilnībā attīstīties kafijas aromātam. Piena putu tehnoloģija automātiski uzputos pienu līdz mīkstai un biezai konsistencei.

CLARIS - vienmēr svaigs
CLARIS - vienmēr svaigs

Claris filtri nodrošina, ka kafijas pagatavošanai tiek izmantots iespējami svaigākais ūdens.

Grozs

Grozs ir tukšs.