JURA

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējība un serviss ir JURA pamatā. Šis Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols pasaulē, kas veltīts tikai pirmšķirīgu pilnībā automātisku kafijas automātu ražošanai un tādējādi nepārprotami ir kafijas automātu tirgus līderis. JURA espresso automātu atslēgvārdi ir labākā kafija, lietošanas ērtums un pārsteidzošs izskats. JURA – automātisko kafijas automātu līderis pasaules tirgū. Šī Šveices kompānija ražo kafijas automātus, kuru kvalitāti novērtē visā pasaulē.

Kafijas automāti mājām

Liela kafijas automātu izvēle, tiem kas iecienījuši espresso vai melno kafiju, kā arī tiem kam mīļākais dzēriens ir kafija ar pienu. JURA kafijas automāti izceļas ar savu augsto kvalitāti un dizainu, ideāli iederēsies jebkurā virtuvē. JURA automātiskos espresso automātus ir izstrādājuši speciālizēti inženieri. Viņu mērķis ir panākt perfektu kafiju, kas vienmēr ir svaigi malta un pagatavojama ar vienu pieskārienu. JURA vēlme pēc izcilības motivē uzņēmumu pastāvīgi attīstīt jaunas tehnoloģijas, lai liela garšīgu kafijas dzērienu izvēle būtu tikai klikšķa attālumā.

Kafijas automātu piederumi

JURA pilnībā automātiskie kafijas automāti ļauj pagatavot putotus kafijas dzērienus, nospiežot pogu. Šveices inženieri ir atklājuši, ka ideālās piena putas tiek pagatavotas no 4 °C piena. Tieši šādā pakāpē JURA Cool Control saglabā pienu.

Apkopes produkti

Kafijas automāta kopšana ir svarīga daļa no tā, lai kafijas automāts būtu tīrs un spētu gatavot kafiju ilgus gadus. JURA dažus tīrīšanas darbus izdarīs Jūsu vietā, bet Jums vajadzēs atcerēties iztīrīt piena sistēmu un veikt regulāru atkaļķošanu, lai katra kafijas tasīte būtu augstākajā līmenī!

Par JURA

Šveices pamatvērtības

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējība un serviss ir JURA pamatā. Šis Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols pasaulē, kas veltīts tikai pirmšķirīgu pilnībā automātisku kafijas automātu ražošanai un tādējādi nepārprotami ir kafijas automātu tirgus līderis. JURA espresso automātu atslēgvārdi ir labākā kafija, lietošanas ērtums un pārsteidzošs izskats.

Labākā kafija

Aiz labākākās kafijas un espresso automātu izstrādes ir 70 inženieru komandas darbs. Viņu mērķis ir piedāvāt vislabāko kafiju, kas vienmēr ir svaigi samalta un pagatavojama ar vienu pieskārienu. Nesen JURA inženieri ir sasnieguši jaunu pavērsienu ar revolucionāru impulsu vilkšanas procesu (P.E.P.®), kas izceļ nepieredzēti perfektu aromātu pat nelielu kafijas dzērienu pagatavošanā.

Lietošanas ērtums

JURA espresso automātu lietošana ir vienkārša un loģiska. Piemēram, filtrs un kafijas automāts ir savienoti bezvadu režīmā, izmantojot RFID tehnoloģiju. Iekārta automātiski atpazīst filtru un izvēlas atbilstošos iestatījumus.

Ideāls espresso
Ideāls espresso

Jaunākās tehnoloģijas nodrošinās barista kvalitātes dzērienus. Ar mīlestību - no Šveices!

Kafija ar pienu
Kafija ar pienu

Ar JURA - populārākas piena kafijas receptes ar vienu pogas spiedienu!

Inteliģents
Inteliģents

JURA seko līdzi jaunākajām tehnoloģijām un izmanto tās savos automātos. Inovācija un īpaša uzmanība detaļām lieliskus izgatavot lieliskus kafijas automātus,kas pagatavo teicamus kafijas dzērienus!

Tehnoloģijas

Samtaina piena putu tehnoloģija
Samtaina piena putu tehnoloģija

Moderna piena putošanas tehnoloģija ļauj Jums pagatavot lieliskas putas. Piena konsistence pārvēršas maigās, biezās un krēmveidīgās putās.

I.P.B.A.S.©
I.P.B.A.S.©

I.P.B.A.S.© ir process pirms pagatavošanas, kas nodrošina garšas īpašību saglabāšanos, pagatavojot kafiju no jebkāda maluma un šķirnes pupiņām. Šī sistēma ir visiem IMPRESSA kafijas automātiem.

P.E.P.®
P.E.P.®

Lai pagatavotu nelielo espresso, tas spiež karstu ūdeni cauri maltai kafijai īsos intervālos. Šis process ļauj pilnībā attīstīties kafijas aromātam. Piena putu tehnoloģija automātiski uzputos pienu līdz mīkstai un biezai konsistencei.

CLARIS - vienmēr svaigs
CLARIS - vienmēr svaigs

Claris filtri nodrošina, ka kafijas pagatavošanai tiek izmantots iespējami svaigākais ūdens.

Grozs

Grozs ir tukšs.