Privātuma politika

Privātuma politika

Privātuma politika

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā SIA „Kafijas pasaule” izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai iegādājoties preces vai pakalpojumus interneta veikalā. Kad SIA „Kafijas pasaule” lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu .

Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

SIA „Kafijas pasaule“ var izmantot Jūsu personas datus, lai:

Informācijas nodošana trešajām personām

SIA „Kafijas pasaule” var atklāt informāciju par Jums jebkuram SIA „Kafijas pasaule” darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā.    Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.kafijaspasaule.lv apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.kafijaspasaule.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.kafijaspasaule.lv, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.

Sīkdatnes

Mājaslapā www. kafijaspasaule.lv tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.

Privāto datu aizsardzība

Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

Naudas atgriešana

Ja kaut kādu iemeslu dēļ iegādātā prece Jums neder (neatbilst Jūsu prasībām), Jūs varat to atgriezt 14 dienu laikā, saņēmot atpakaļ 100% no nomaksātās summas (visu par preci veikto samaksu).

Iegādātā prece nevar tikt atgriezta, ja tā ir izgatavota saskaņā ar pircēja personīgām prasībām vai arī atbilstoši pasūtītāja nosacījumiem.

Lai atgrieztu preci, nepieciešams iesniegt SIA „Kafijas pasaule” adresētu iesnieguma orģinālu par preces atgriešanu, kurā jānorāda rēķina numurs, maksāšanas datums, summa, konta numurs uz kuru jāpārskaita nauda un preces atgriešanas iemesls.

Atgriežamo preci jānogādā SIA „Kafijas pasaule” ofisā. Ja preci nav iespējams nogādāt iepriekš norādītajā vietā, ir iespējams pasūtīt transportu preces paņemšanai no Jūsu norādītās adreses, kas ir maksas pakalpojums.

Samaksa par transporta pakalpojumiem netiek atgriezta.

Nauda par atgriežamo preci tiks atmaksāta uz pasūtītāja norādīto kontu 30 dienu laikā (skaitot) no preces atgriešanas brīža.

Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota un tai jābūt oriģinālā iepakojumā.

Citi

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.kafijaspasaule.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par www. kafijaspasaule.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi info@kafijaspasaule.lv

Grozs

Grozs ir tukšs.