Kafija / Pupiņu kafija / Kafijas pupiņas vidēji grauzdēta 250g, illy

Kafijas pupiņas vidēji grauzdēta 250g, illy

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: illy

9.50

Rūpīgi atlasītas, blendētas un grauzdētas, ILLY kafijas pupiņas aizrautīgā kafijas mīļotājā raisa juteklisku skaistumu un poēziju. Atvērt iepakojumu nozīmē ienākt pasaulē, kur kafijas pagatavošana ir vairāk nekā tikai rutīna: tas ir aizraujošs un patīkams ikdienas rituāls. 50 pupiņas Illy maisījuma spēj pārvērst tavu ikdienas kafijas krūzi! Patiesa poēzija 250 gramos, kas sastāv no 9 atsevišķām Arabica šķirnēm. Pamatā ir elitārā Santos šķirne no Brazīlijas. Ražota Triestē, Itālijā.

Apburošs espresso: pirmās to pamana acis. Bieza, nepārtraukta riekstu krāsas crema kārtiņa, iekrāsota ar tumši brūnām svītrām.

Aromātā jūtamas saldas un kompleksas nianses, pilnas šokolādes, grauzdētas maizes, medus un karameles notīm.
Visbeidzot, malks — salds, samtains, piesātināts ar rūgtuma pieskārienu.

Tas ir tas, kāds jūsu espresso var būt, kādam tam vajadzētu būt, un kas padara illy espresso nekļūdīgi par illy!

Jūsu piedzīvojums mājās ar pavisam vienkāršu formulu! Sāciet ar labu espresso pagatavošanas aparātu un dažiem gramiem illy maisījuma. Jūs to atradīsiet gan pupiņu, gan maltas kafijas veidā 250 g speciālās, zem spiediena noturētās bundžās, kas saglabā nemainīgu svaigumu.

Līdzsvarota stipruma pakāpe ar 4 atšķirīgiem aromātiem: šokolādes, grauzdētas maizes, karameles un vieglu ziedu aromātu.

Grozs

Grozs ir tukšs.