Akcija

NIVONA NICR 825

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Nivona

Original price was: €1099.00.Current price is: €999.00.

Nivona 8 sērijas automātiskie kafijas automāti ar klasisku dizainu pagatavo 5 populārākos kafijas dzērienu veidus tikai ar vinu pieskārienu un piedāvā iespēju izveidot līdz pat 10 atsevišķām receptēm. Pagatavojiet visu veidu dzērienus 2 porcijās vienlaikus! Krāsainais TFT ekrāns, integrētās plašās iespējas pielāgot kafijas garšu un automātiskās apkopes programmas padara kafijas pagatavošanu par īstu baudu.

5 KAFIJAS DZĒRIENI UN 10 INDIVIDUĀLĀS RECEPTES TIKAI AR VIENU PIESKĀRIENU

Kafijas automāts Nivona “NICR 825” ar vienu pieskārienu pagatavo: espresso, melnu kafiju, americano, kapppuccino un latte macchiato. Izmantojiet funkciju “My Coffee”, lai izveidotu un saglabātu vēl 10 atsevišķas receptes. Pielāgojiet – stiprumu, porciju lielumu, piena konsistenci un temperatūru pēc savas gaumes

Kafijas automāts Nivona NICR 825

AR VIENU PIRKSTA PIESKĀRIENU DIVI PIENA DZĒRIENI VIENLAIKUS

Jaunā OneTouch Spumatore Duo Plus tehnoloģija ļauj ar vienu pieskārienu pagatavot vēl labākas piena putas piena dzērieniem un pat 2 tases vienlaikus. Jūs varat arī izvēlēties savu iecienītāko pagatavošanas metodi: vispirms kafiju un pēc tam pienu vai otrādi.

Kafijas automāts Nivona NICR 825

AROMA PROFILI EKSPERIMENTIEM AR KAFIJAS GARŠU

Nivona izstrādātā Aroma līdzsvara sistēma dod jums iespēju kļūt par īstu baristu. Izvēlieties no trim dažādiem aromāta profiliem – Dynamic, Constant, Intense. Atkarībā no izvēlētā profila, ūdens caur kafiju plūst ar dažādu ātrumu, tādējādi atklājot dažādas garšas. Dinamisks – lai iegūtu maigāku un augļaināku garšu; Pastāvīgs – atklāt saldumu un viegli rūgtas notis; Intensīva – intensīvai un rūgtai garšai

KRĀSAINS TFT DISPLEJS UN 2 IZVĒLNES IZMĒRI

Plašais krāsu TFT ekrāns nodrošina ērtu visu iespējamo funkciju skatu, un jūs varat viegli izvēlēties vēlamo dzērienu. Ir iespējams pielāgot ērto izvēlnes lielumu.

ĪPAŠI KLUSAS DZIRNAVIŅAS

Uzlabotās cietinātās tērauda konusa formas kafijas dzirnaviņas ar labu skaņas izolāciju darbojas īpaši klusi.

TASĪŠU SILDĪŠANAS FUNKCIJA

Dzert kafiju no siltām tasītēm ir garšīgāk – kafija ilgāk paliek karsta. Integrētā aktīvās tases sildīšanas funkcija ļauj sildīt tasītes kafijas automāta augšpusē. Ja jūs ieprogrammējat kafijas automāta ieslēgšanos, kafijas automāts automātiski sāks sildīt tasītes 30 minūtes pirms tā ieslēgšanas.

TASĪŠU APGAISMOJUMS

Kafijas pagatavošana sniedz arī estētisku gandarījumu: gatavojot kafiju, tases tiek apgaismotas ar 2 krāsu apgaismojumu.

VIENKĀRŠA APKOPE

Integrētās automātiskās atkaļķošanas, tīrīšanas un skalošanas programmas nodrošina ērtu apkopi. Kafijas pagatavošanas bloks ir izņemams, tādējādi kafijas pagatavošanas sistēma vienmēr būs tīra, un kafijas garša būs perfekta.

Pilnībā automātisks
Aprīkots ar skārienekrānu
Krāsa
Sudraba
Kafijas automātu izvēlnes valodas
Angļu, Dāņu, Igauņu, Itāļu, Korejiešu, Krievu, Latviešu, Lietuviešu, Norvēģu, Poļu, Somu, Spāņu, Vācu, Zviedru
Ūdens tvertnes tilpums
1.8l
Kafijas pupiņu trauks
250g
Maksimālais recepšu skaits, ko var saglabāt
10
Kafijas biezumu tvertne (krūzītēs)
12
Ūdens sūkņa spiediens
15 BAR
Augstums
33 cm
Platums
24 cm
Dziļums
48 cm
Svars
11 kg

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Grozs ir tukšs.