Nivona NICR 1040

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Nivona

1999.00

Ideāls kafijas automāts biežai kafijas baudīšanai! Radīts maziem ofisiem, skaistumkopšanas saloniem vai vienkārši lielai ģimenei. Iespējams pagatavot līdz 65 tasītēm dienā un pat 1.9 l kafijas vienlaicīgi (lieliski piemērots sapulcēm). Veidojiet un saglabājiet 18 individuālas receptes. Tās būs ļoti vienkārši pagatavojamas – jums atliek izvēlēties dzērienu plašajā, krāsainajā skārienekrānā. Ir padomāts arī par piena dzērienu cienītājiem: automatizētā piena sistēmas tīrīšanas programma liek aizmirst visas raizes par piena sistēmas tīrību ļaujot baudīt kafiju ilgāku laiku.

KLASISKI KAFIJAS DZĒRIENI UN 18 INDIVIDUĀLAS RECEPTES

Kafijas automāts Nivona “1040” pagatavo: espresso, melnu kafiju, americano, cappuccino, latte un latte macchiato ar vienu pogas spiedienu. Veidojiet un saglabājiet 18 papildu individuālas receptes izmantojot My Coffee funkciju. Regulējiet dzērienu stiprumu, porcijas lielumu, piena konsistenci un temperatūru pēc savas gaumes.

Kafijas automāts Nivona NICR 1040

DAUDZ KAFIJAS VIENLAICĪGI 

Integrētā jaunā funkcija Coffee 2×4 paredzēta kuplam cilvēku skaitam. Kafijas automāts pagatavo 4 dubultporcijas ar kafiju nepārtraukti (kanniņas funkcija).

DIVI KAFIJAS DZĒRIENI AR PIENU AR VIENU PIESKĀRIENU

Ar vienu pieskārienu pagatavojiet 2 tasītes ar piena dzērieniem vienlaicīgi. Iespējams arī izvēlēties vēlamo pagatavošanas secību: vispirms kafija un tad piens vai otrādi.

Kafijas automāts Nivona NICR 1040

AUTOMATIZĒTA PIENA SISTĒMAS APKOPE 

Jaunā piena sistēmas tīrīšanas sistēma nodrošina nevainojamu piena sistēmas tīrību pēc katra piena dzēriena. Piena sistēma un tās caurulīte tiek automātiski skalota 3-5 minūtes pēc katra piena dzēriena pagatavošanas.

AROMA PROFILI EKSPERIMENTĒŠANAI AR KAFIJAS GARŠU 

Nivona izveidotā Aroma Balance sistēma dod jums iespēju kļūt par īstu baristu. Izvēlieties kādu no trīs aroma profiliem – Dynamic, Constant, Intense. Atkarībā no izvēlētā profila, ūdens tecēs caur kafiju dažādos ātrumos, tādējādi atklājot dažādas garšas. Dynamic – maigākai un augļainākai garšai; Constant – lai atklātu saldenas un viegli rūgtenas notis; Intense – intensīvai un rūgtenai garšai.

LIELI TILPUMI KUPLAM KAFIJAS CIENĪTĀJU SKAITAM 

Kafijas automāts ir paredzēts liela kafijas daudzuma pagatavošanai, tāpēc tam ir palielināti tilpumi: 3,5 l ūdens tvertne un 600 g pupiņu tvertne. Pagatavojiet līdz 65 tasītēm kafijas dienā.

TFT KRĀSU DISPLEJS AR SKĀRIENEKRĀNU 

Plašs TFT krāsu displejs ar skārienekrānu nodrošina ērtu visu iespējamo funkciju pārskatu un iespējams viegli izvēlēties nepieciešamo dzērienu.

VADĪBA AR MOBILO LIETOTNI 

Pēc Nivona mobilās lietotnes lejuplādēšanas un viedierīces savienošanas ar kafijas automātu izmantojot Bluetooth, iespējams pagatavot un pārvaldīt kafijas automātu pa tiešo izmantojot viedtālruni vai planšeti.

PAVISAM KLUSAS DZIRNAVIŅAS 

Uzlabotās rūdīta tērauda konusa formas kafijas dzirnaviņas ar labu skaņas izolāciju darbojas pavisam klusi.

TASĪŠU SILDĪŠANAS FUNKCIJA 

Kafijas baudīšana no siltām tasītēm ir vēl patīkamāka – kafija ilgāku laiku saglabā karstumu. Integrētā aktīvā tasīšu sildīšanas funkcija ļauj uzsildīt tasītes kafijas automāta augšpusē.

TASĪŠU APGAISMOJUMS 

Kafijas pagatavošana sniedz arī estētisku gandarījumu: kafijas pagatavošanas laikā tasītes tiek izgaismotas.

VIENKĀRŠA APKOPE

Integrētās automātiskās atkaļķošanas, tīrīšanas un skalošanas programmas nodrošina vienkāršu apkopi. Kafijas pagatavošanas bloks ir izņemams, tādējādi pagatavošanas sistēma vienmēr būs tīra un kafijas garša – nevainojama.

Pilnībā automātisks
Aprīkots ar skārienekrānu
Krāsa
Sudraba
Kafijas automātu izvēlnes valodas
Angļu, Dāņu, Igauņu, Itāļu, Krievu, Latviešu, Lietuviešu, Poļu, Somu, Spāņu, Vācu, Zviedru
Ūdens tvertnes tilpums
3.5 l
Kafijas pupiņu trauks
600 g
Maksimālais recepšu skaits, ko var saglabāt
18
Kafijas biezumu tvertne (krūzītēs)
30
Ūdens sūkņa spiediens
15 BAR
Augstums
42 cm
Platums
30 cm
Dziļums
48 cm
Svars
16.4 kg

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Grozs ir tukšs.