Akcija

Nivona NICR 695

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Nivona

Original price was: €679.00.Current price is: €599.00.

Nivona 6. sērijas kafijas automātā ar vienu pieskārienu iespējams pagatavot espresso, melnu kafiju vai populāro americano, kā arī saputot piena putas gardam cappuccino, vienkārši pāris reizes pagriežot slēdzi. Iebūvētā aroma profila tehnoloģija ļaus jums eksperimentēt ar dažādām garšām, savukārt “My Coffee” funkcija ļaus jums izveidot un saglabāt līdz pat 5 unikālām receptēm. Krāsainais TFT displejs un automātiskās apkopes programmas sniegs jums iespēju baudīt izsmalcinātu kafiju, kas pavisam ātri un vienkārši pagatavota mājās

4 POPULĀRAS KAFIJAS RECEPTES

Nivona “CafeRomatica NICR 690/695” varēsiet pagatavot espresso, parastu melnu kafiju vai populāro americano ar vienu pogas pieskārienu. Lai neticami viegli pagatavotu krēmīgu cappuccino, izvēlieties integrēto cappuccino recepti. Katra dzēriena stiprumu, aromātu, tilpumu un temperatūru var pielāgot atbilstoši savai gaumei un saglabāt arī vēlākai lietošanai.

Kafijas automāts Nivona CafeRomatica NICR 695

“EASY SPUMATORE” PIENA SISTĒMA: TAGAD VĒL ĒRTĀK

Jaunā un uzlabotā “Easy Spumatore” piena sistēma ļaus viegli pagatavot lielisku cappuccino – vairs nav nepieciešamība pārvietot tasīti no vienas padeves līdz otrai, jo automātiskais piena putotājs ir iebūvēts kafijas padevē! Vienkārši izvēlieties cappuccino recepti un pēc tam izpildiet ekrānā redzamās norādes: ievietojiet caurulīti piena traukā vai kartona iepakojumā, novietojiet tasīti zem kafijas padeves, pagrieziet piena putotāja slēdzi, pēc tam apsēdieties un vērojiet, kā krēmīgas piena putas tiek iepildītas pa tiešo jūsu tasītē. Kad iepriekš ieprogrammētais daudzums ir iepildīts tasītē, pagrieziet pogu iepriekšējā pozīcijā un automāts pagatavos kafiju. Piena sistēma ir aprīkota arī ar vienkāršu skalošanas un tīrīšanas programmu.

5 “MY COFFEE” RECEPTES

Nevarat izvēlnē atrast savu iecienītāko dzērienu? Vai varbūt jūtaties radoši un vēlaties pagatavot kaut ko savu? Izmantojot “My Coffee” funkciju, jūs varēsiet izveidot un saglabāt līdz pat 5 personīgām receptēm.

Kafijas automāts Nivona CafeRomatica NICR 695

AROMA PROFILI GARŠAS EKSPERIMENTIEM

Izmantojot Nivona izstrādāto “Aroma Balance System” varēsiet iejusties īsta mājas barista ādā! Iespējams izvēlēties kādu no trim dažādiem aroma profiliem: Dynamic, Constant un Intense. Atkarībā no izvēlētā profila ūdens caur kafiju iesūcas dažādos ātrumos, tādējādi atklājot dažādus aromātus. Izvēlieties Dynamic profilu, lai iegūtu maigākas augļu notis, Constant, lai atklātu papildu saldumu un rūgtuma nianses, vai Intense, lai iegūtu īpaši biezu, spēcīgu un rūgtenu dzērienu.

Kafijas automāts Nivona CafeRomatica NICR 695

KRĀSU TFT DISPLEJS

Pateicoties krāsu TFT displejam un 2 rotācijas slēdžiem, jaunā kafijas automāta vadība būs pavisam vienkārša.

VIENKĀRŠA APKOPE

Lai nodrošinātu nevainojamu higiēnu, izmantojiet iebūvētās automātiskās programmas automāta atkaļķošanai, pagatavošanas bloka tīrīšanai, kā arī piena sistēmas tīrīšanai un skalošanai. Lai nodrošinātu patiesi nevainojamu kafijas sistēmas tīrību un vēl gardākus dzērienus, pagatavošanas bloku iespējams izņemt un iztīrīt manuāli.

Pilnībā automātisks
Aprīkots ar skārienekrānu
Krāsa
Sudraba
Kafijas automātu izvēlnes valodas
Angļu, Dāņu, Igauņu, Itāļu, Latviešu, Lietuviešu, Poļu, Somu, Spāņu, Vācu, Zviedru
Ūdens tvertnes tilpums
2.2l
Kafijas pupiņu trauks
250g
Maksimālais recepšu skaits, ko var saglabāt
5
Kafijas biezumu tvertne (krūzītēs)
12
Ūdens sūkņa spiediens
15 BAR
Augstums
34 cm
Platums
24 cm
Dziļums
46 cm
Svars
8.4 kg

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Espresso automāti
x 1249.00
1249.00
Espresso automāti
x 699.99
699.99
Espresso automāti
x 1199.00
1199.00
Espresso automāti
x 599.00
599.00
Summa: 3746.99