Nivona NIVO 8101

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Nivona

1199.00

Šodienas nākotne – rītdienas standarts

Kafijas automātu nākotnes redzējums skaidri ieskicē velmi  pēc iespējas progresīvākiem kafijas pagatavošanas un tīrīšanas risinājumiem.

8000. sērija ir aprīkota ar jaunu kafijas pagatavošanas bloku, kas nodrošina efektīvāku kafijas pagatavošanu un vēl mazāk kafijas putekļu, kā jebkad agrāk.

Un, protams, paceļ kafijas baudījumu jaunā līmenī.

Pateicoties jaunajam harmoniskā aromāta profilam, šī iekārta pagatavo kafiju tā, lai Jūs vienmēr iegūtu sabalansētu kafiju baudīšanai tā, kā Jums tā patīk.

 

Patiess skaistums slēpjas iekšā

Izstrādāts tā, lai ikviens varētu nekavējoties orientēties jaunajā darbības koncepcijā. Skaidras formas noslēdz divu 8000 sērijas modeļu tehnoloģiju. Jaunā kafijas brūvēšanas iekārta ir nākamais posms tam, kas kādreiz sākās ar Aromatica sistēmu.

NIVONA vienmēr koncentrējās uz vienu lietu: garšu un tās iespējām. Tehnoloģijai nevajadzētu diktēt kafijas baudījumu, bet tai ir jāatklāj  lietotājam visa kafijas pasaule. Neatkarīgi no tā, vai diena sākas ar kapučīno, espresso vai ātro kafiju. Attiecīgi Aroma Balance System tagad var izmantot, lai tieši ietekmētu kafijas pagatavošanas procesu. Jaunā kafijas brūvēšanas pagatavošanas iekārta 8000 sērijā paplašina šo ideju ar jaunām iespējām.

Pilnībā automātisks
Aprīkots ar skārienekrānu
Krāsa
Melna
Kafijas automātu izvēlnes valodas
Angļu, Dāņu, Igauņu, Itāļu, Krievu, Latviešu, Lietuviešu, Poļu, Somu, Spāņu, Vācu, Zviedru
Ūdens tvertnes tilpums
1,8l
Kafijas pupiņu trauks
250 g
Maksimālais recepšu skaits, ko var saglabāt
8
Kafijas biezumu tvertne (krūzītēs)
15
Ūdens sūkņa spiediens
15 BAR
Augstums
34 cm
Platums
24 cm
Dziļums
38 cm
Svars
12kg

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Grozs ir tukšs.