Kafijas automāti / JURA / JURA apkopes līdzekļi / JURA CLARIS White ūdens filtrs

JURA CLARIS White ūdens filtrs

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Jura

17.99

CLARIS White ūdens filtrs 

Ikviens, kurš ir dzēris svaigu avota ūdeni, zina, cik liela atšķirība var būt starp šo veldzējošo dzīvības eliksīru un šķidrumu ar piemaisījumiem, kas izplūst no virtuves krāna. Lietojot CLARIS filtra kasetni, jums ik reizi ir garantēts svaigi filtrēts, lieliski garšojošs ūdens tējai un kafijai.

Piemērots visu veidu krāna ūdenim

CLARIS White darbojas pēc profesionālā augšupvērstās plūsmas principa un vienmēr izfiltrē tieši tik daudz ūdens, cik nepieciešams katrai dzēriena pagatavošanas reizei. Pateicoties inovatīvai formulai, filtra kasetnes ir piemērotas krāna ūdenim it visur pasaulē. Modificētās granulas vienmēr samazina kaļķakmens daudzumu līdz optimālam līmenim (pat ja ūdens cietība ir zema) un vēl efektīvāk nekā jebkad līdz šim samazina visu kaitīgo vielu saturu ūdenī. Minerāli un fluorīdi, kas veido patīkamu garšu, paliek ūdenī. Kaļķakmens līmeņa optimizēšana un efektīva kaitīgo vielu filtrēšana nodrošina vienmēr optimālu ūdens kvalitāti nevainojamai kafijas garšai.

Pareizi lietojot, CLARIS ļauj pilnībā iztikt bez atkaļķošanas. Tas atvieglo kafijas automāta lietošanu un ietaupa vērtīgo laiku. Tīras caurules, sildelementi un sūknis bez kaļķakmens nogulsnēm būtiski paildzina jūsu kafijas automāta kalpošanas laiku un palīdz saglabāt tā vērtību.

Tikai oriģinālās CLARIS filtra kasetnes precīzi atbilst JURA kafijas automātiem filtrējošā materiāla sastāva un caurplūdes ziņā. Iegādājoties filtrus, meklējiet uz tiem JURA kvalitātes zīmi. Tas tiešām ir to vērts.

Īpaši JURA kafijas dzērienu automātiem izstrādātais filtrs neietekmē kafiju un ir paredzēts ievietošanai tieši ūdens tvertnē.

CLARIS White izmanto kafijas automātiem ar melnu filtra turētāju ūdens tvertnē.

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Grozs ir tukšs.