Kafijas automāti / JURA / JURA kafijas automāti mājām / JURA ”E6 Piano Black”

JURA ”E6 Piano Black”

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Jura

899.00

Jaunais E6

Iemīļotākie kafijas dzērieni viena pogas pieskāriena attālumā.

Meistarīgi pagatavots kapučino: palutiniet sevi ar perfektu kafiju katru dienu ar E6. Papildus klasiskiem melnas kafijas dzērieniem, pateicoties Easy Cappuccino funkcijai, ar to var pagatavot arī tik ļoti iecienīto kapučino.

Proffesional Aroma dzirnaviņas, pateicoties vienmērīgākam malumam, nodrošina aromātiskāku kafiju, savukārt mūsdienīgā vadības koncepcija ar krāsu displeju un pogām padara kafijas pagatavošanu maksimāli vienkāršu – ar pieskārienu pogai un viegli saprotamiem norādījumiem lietotājam. E6 vienmēr aktuālais, elegantais dizains kļūst par stila akcentu jebkurā virtuvē.

Vēl vairāk aromāta vēl lielākam baudījumam

Professional Aroma dzirnaviņas palīdz pagatavot perfektu kafiju, kurai nav līdzīgu. Pateicoties nevainojamai dzirnaviņu ģeometrijai, malums ir vienmērīgāks, un to efektivitāte saglabājas visā kalpošanas laikā. Tas optimizē un pastiprina aromātu par 12,2% salīdzinājumā ar tradicionālajām dzirnaviņām. Atklājiet pilnīgi jaunu sava iecienītā kafijas dzēriena garšu buķeti.

Ideāli pagatavots kapučino

Izmantojot pārbaudīto Easy Cappuccino funkciju, jūs varat baudīt lielisku kapučino pogas pieskāriena attālumā. Piena putu putotājs, kas īpaši izstrādāts kapučino, nodrošina unikāli maigas, smalkas piena putas, kas lieliski papildina kafiju un ļauj iegūt perfektu rezultātu. Labākais risinājums kapučino cienītājiem.

Ideāls rezultāts bez piepūles

Viegli saprotamais 2,8 collu krāsu displejs, sešas optimāli izvietotas pogas un intuitīva vadības koncepcija nodrošina ērtu E6 lietošanu gan tad, kad vēlaties vienkārši pagatavot kafiju vai pielāgot individuālos iestatījumus, gan izmantojot pašsaprotamās tīrīšanas funkcijas. E6 ir arī saderīgs ar J.O.E.® aplikāciju, kas ļauj pagatavot kafijas dzērienus, iestatīt un saglabāt personīgos iestatījumus un ērti nosūtīt viesu kafijas pasūtījumus kafijas automātam tieši no viedtālruņa.

Ilgtspējīgs dizains

Ar savu pieklusināto eleganci, E6 dizains atspoguļo unikālo tehnoloģiju, kas slēpjas aiz tā aktuālās ārienes. Ģeometriskās līnijas ar izsmalcinātiem hroma akcentiem veido atšķirīgu vizuālo izskatu, kas piestāv visaugstākās kvalitātes kafijai un harmoniski iekļaujas jebkura interjerā. Gan kafijas dzērienu izvēles, gan dizaina ziņā, E6 apzināti izvairās no pārmērībām, kas varētu novērst uzmanību no visbūtiskākā – ideālas tases kafijas.

Pilnībā automātisks
Aprīkots ar skārienekrānu
Krāsa
Piano Black
Kafijas automātu izvēlnes valodas
Angļu, Franču, Igauņu, Itāļu, Krievu, Latviešu, Lietuviešu, Poļu, Spāņu, Vācu, Zviedru
Ūdens tvertnes tilpums
1.9 l
Kafijas pupiņu trauks
280 g
Maksimālais recepšu skaits, ko var saglabāt
9
Kafijas biezumu tvertne (krūzītēs)
16
Ūdens sūkņa spiediens
15 BAR
Augstums
35.1 cm
Platums
28 cm
Dziļums
44.6 cm
Svars
9.1 kg

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Grozs ir tukšs.