Kafijas automāti / JURA / JURA kafijas automāti mājām / JURA ”E8 Piano White”

JURA ”E8 Piano White”

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Jura

1399.00

Mīlēts, iekārots, uzticams

Jaunākā E8 paaudze visādā ziņā attaisno augstās cerības, kas tiek sagaidītas no JURA visveiksmīgākā kafijas automāta jaunā modeļa. Neticami vienkārši lietojams, tas apvieno izcilas kafijas rezultātu ar modernu dizainu.

Mūsdienīgās tehnoloģijas ļauj tam pagatavot 17 dažādus klasiskus un modernus kafijas dzērienus arvienu pogas pieskārienu tādā pašā kvalitātē, kādu sagaidāt no baristas.

Pateicoties P.A.G.2 dzirnaviņām, pupiņas vienmēr ir svaigi samaltas, savukārt uzlabotā kafijas pagatavošanas tehnoloģija nodrošina, ka kafija tiek pagatavota optimālos apstākļos. Kafijas izvēle ir vienkārša un intuitīva, jo 3,5 collu displejs ar lieliem simboliem ir ļoti viegli lietojams. Aprīkots ar dažādām Premium modeļu funkcijām, E8 saglabā savu vērtību arī laika gaitā.

Vienkārši lietojams

Pateicoties lielajam 3,5” displejam un sešām vadības pogām, navigācija pa visām funkcijām ir ļoti vienkārša. Lietotājs tiek vadīts ar skaidriem attēliem un grafikām, padarot daudzās E8 iespējas intuitīvi lietojamas. Iestatījumus visiem kafijas dzērieniem un to izvietojumu ekrānā var pielāgot atbilstoši personīgajām vēlmēm, un produktu nosaukumus var parādīt vai paslēpt. Attiecīgā informācija ir skaidri redzama kontrolpanelī. Vienkāršai apkopei – One-Touch piena sistēmas tīrīšanas funkcija nodrošina perfektu higiēnu automātiski, nospiežot pogu.

Precīzs malums, relaksēts baudījums

Ideālai kafijas tasei ir nepieciešamas vislabākās sastāvdaļas, kas pagatavotas tieši pareizajā veidā. Uzlabotās P.A.G.2 dzirnaviņas nodrošina, ka pupiņas katru reizi tiek samaltas nevainojami. Dzirnaviņu iestatījumus var viegli regulēt ar ergonomiskas formas selektora slēdzi. Starp gatavošanas reizēm dzirnaviņas atrodas atpūtas režīmā. Tas ir saudzīgāk pret dzirnaviņām, pagarinot to kalpošanas laiku, vienlaikus nodrošinot nemainīgi patīkamu garšu. Astotās paaudzes 3D pagatavošanas iekārta nodrošina ideālus pagatavošanas apstākļus un maksimālu garšu. Rezultātā E8 pagatavo brīnišķīgi garšīgu kafiju visā tā kalpošanas laikā.

Harmonisks, mūsdienīgs dizains

Ikreiz, kad JURA atjaunina produktu, īpaša uzmanība tiek pievērsta vizuālajam noformējumam. Uzreiz atpazīstamais E8 ir augstas kvalitātes materiālu, uzmanības pret detaļām un precīzas meistarības rezultāts. Pateicoties harmoniski simetriskām līnijām, tam piemīt elegants, moderns izskats. Tīras, vienkāršas formas ar gaumīgi izvietotiem akcentiem piešķir tam struktūru un raksturu. E8 ir veidots tā, lai izskatītos jauns un moderns pat pēc daudziem gadiem.

Kafija visā tās daudzveidībā

E8 piedāvā plašu klasisku un modernu kafijas dzērienu klāstu, ko tas pagatavo perfekti. Ir pieejamas 17 izvēles iespējas, no kurām visas tiek atlasītas, nospiežot vienu pogu. No vienkāršas melnas kafijas līdz kafijām ar piena putām. Tās visas var pielāgot, lai tās atbilstu individuālajai gaumei un vēlamajam krūzes izmēram. Mūsdienīgā tehnoloģija no katra maisījuma un grauzdējuma izvelk maksimālu aromātu optimālos apstākļos, lai iegūtu vispilnīgāko garšu.

Pilnībā automātisks
Aprīkots ar skārienekrānu
Krāsa
Piano White
Kafijas automātu izvēlnes valodas
Angļu, Franču, Igauņu, Itāļu, Krievu, Latviešu, Lietuviešu, Poļu, Spāņu, Vācu, Zviedru
Ūdens tvertnes tilpums
1,9l
Kafijas pupiņu trauks
280g
Maksimālais recepšu skaits, ko var saglabāt
17
Kafijas biezumu tvertne (krūzītēs)
16
Ūdens sūkņa spiediens
15 BAR
Augstums
35.1 cm
Platums
28 cm
Dziļums
44.6 cm
Svars
9.6 kg

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Grozs ir tukšs.