Kafijas automāti / JURA / JURA kafijas automāti mājām / JURA ”ENA 8 Full Metropolitan Black”

JURA ”ENA 8 Full Metropolitan Black”

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Jura

1199.00

Jaunais ENA 8 – neliels, bet ar iespaidīgām funkcijām

Vai meklējat risinājumu ideālas kafijas baudīšanai, kas neaizņem daudz vietas? Kompaktais ENA 8 piedāvā augsta līmeņa tehnoloģijas, piemēram, Professional Aroma dzirnaviņas un smalko putu tehnoloģiju, kas ļauj pagatavot vislabāko kafiju. Tagad tam ir arī divu tasīšu funkcija, kas ļauj pagatavot divas dzēriena porcijas vienlaicīgi. Pateicoties tīrajām līnijām un gaumīgajiem akcentiem, tas ir elegants dizaina elements mazā formātā.

Premium tehnoloģijas

Professional Aroma dzirnaviņas nodrošina vienmērīgāku malumu, lai iegūtu par 12,2% vairāk aromāta tasītē, kamēr inovatīvā smalku putu tehnoloģija rada gaisīgas piena putas iecienītiem dzērieniem ar pienu. Pateicoties divu tasīšu funkcijai, ar ENA 8 tagad ir iespējams vienlaicīgi pagatavot divus melnas kafijas dzērienus. Piena sistēmas tīrīšanas funkcija garantē TÜV-sertificētu higiēnu, kas nodrošina nemainīgi lielisku rezultātu.

Vienkārši baudiet

Ar ērti lietojamo skārienekrānu un intuitīvo vadību, pieskāriena attālumā pieejami 15 kafijas dzērieni. Piena sistēmas tīrīšanas programmu var uzsākt ar vienu pieskārienu, vienmēr nodrošinot TÜV standartiem atbilstošu higiēnu. Pateicoties WiFi tehnoloģijai, ENA 8 ir saderīgs ar J.O.E.®. aplikāciju, kas ļauj veikt dažādas darbības ar kafijas automātu no jūsu viedierīces.

Izcils dizains, neliels izmērs

Ar izmēriem 27.1 x 32.3 x 44.5 cm, mūsu mazākais kafijas automāts vietu atradīs jebkur. Neskatoties uz kompaktajiem izmēriem, ENA 8 saglabā unikālo JURA kvalitāti gan kafijas, gan dizaina ziņā. Minimālistiskais dizains ar precīzajām līnijām, kvalitatīvie materiāli un elegantie akcenti, piemēram, hromētais tasīšu paliktnis un kristāldzidrā ūdens tvertne dimanta rakstā, ir kā radīti tiem, kas prot novērtēt gan labu gaumi, gan labu kafiju.

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Grozs ir tukšs.