JURA “J8 twin”

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Jura

2299.00

J8 twin

Jaunais J8 twin – divreiz vairāk iespēju, pilnīga izvēles brīvība

Parasto vai bezkofeīna kafiju? Tumši grauzdētu espresso vai maigu Lungo maisījumu? JURA J8 twin ir aprīkots ar divām augstas veiktspējas konusveida dzirnaviņām. Apvienojot divus kafijas automātus vienā, tas piedāvā labāko no abām pasaulēm.

Kombinējot divus dažādus pupiņu veidus vai izvēloties sev tīkamāko no tiem, varat pagatavot unikālus kafijas dzērienus ar vienu pieskārienu. Kafijas baudījums ik reizi – svaigi malta, ne kapsulās. Ar J8 twin ir iespējams arī papildināt kafijas dzērienu ar viegli saldām piena putām, tā atklājot pilnīgi jaunu garšas pasauli. Tas ir iespējams, pateicoties Šveices tehniskajai meistarībai, kas ir tādu moderno tehnoloģiju kā P.A.G.3+ dzirnaviņas un saldo putu funkcija pamatā.

Divas augstas veiktspējas P.A.G.3+ konusveida dzirnaviņas

J8 twin atklāj pilnīgi jaunu kafijas baudīšanas pasauli. Tas ļauj izmantot divus dažādus kafijas veidus un piedāvā plašu izvēli jebkurai gaumei. Vienalga, vai vēlaties, lai kafija būtu stipra no rīta un bez kofeīna vakarā, vai ja vēlaties izgaršot dažādu šķirņu maisījumus, ar J8 twin tas viss ir iespējams. Šajā kompaktajā kafijas automātā ir iebūvētas divas augstas veiktspējas P.A.G.3+ konusveida dzirnaviņas. Tās ne tikai nodrošina precīzu maluma pakāpi, bet ir arī aprīkotas aromāta kontroles funkciju, kas aktīvi uzrauga maluma pakāpi. Starp gatavošanas reizēm dzirnaviņas atrodas atpūtas režīmā. Tas ir saudzīgāk pret dzirnaviņām, pagarinot to kalpošanas laiku un vienlaikus nodrošinot nemainīgi patīkamu garšu.

Kafijas dzērieni jebkurai individuālajai gaumei

Ar J8 twin var pagatavot 31 gardus kafijas dzērienus. Divas konusveida dzirnaviņas piedāvā maksimālu izvēles brīvību gardu kafijas dzērienu pagatavošanai. Katra kafija tiek pagatavota tieši jūsu gaumē, vienmēr no svaigi maltām jūsu iecienītākās šķirnes pupiņām – īpaši stipra vai maiga, parasta vai bezkofeīna. Īsumā – šī kompaktā ierīce piedāvā divu kafijas automātu priekšrocības vienā. Un tas vēl nav viss, ko spēj šī talantīgā un daudzpusīgā ierīce. Piena putām ir iespējams piešķirt viegli saldenu garšu, atklājot pilnīgi jaunu garšu pasauli. Iespējām nav robežu – no vienkārša, klasiska espresso līdz modernai saldai latte.

Rezultāti ar vienu pieskārienu

J8 twin Panorama Coffee Panel  ir intuitīvs palīgs kafijas dzērienu pagatavošanā. Šīs vadības lietotnes  koncepcija ir precīza un loģiska. Easy Mode skārienvadība nodrošina maksimālu elastīgumu, pielāgojot kafijas dzērienus tasītes izmēram. Palīgsistēmas padara lietošanu vēl ērtāku, savukārt aromāta kontroles funkcija nodrošina pareizu maluma pakāpi. Coffee Eye inteliģentais tasīšu sensors nodrošina, ka tasītes vienmēr ir novietotas zem pareizās teknes izvēlētā dzēriena pagatavošanai. Arī tīrīšana un apkope, protams, ir iespējama ar vienu pieskārienu.

Izcili rezultāti kompaktā, pārdomātā formātā

Viens elegants kafijas automāts ar divām nevainojami integrētām konusveida dzirnaviņām. Precīzās līnijas, kvalitatīvie materiāli un izcilā izgatavošanas kvalitāte padara J8 twin par izsmalcinātu tehnikas meistardarbu. Par detaļām pievērsto uzmanību skaidri liecina arī tādi elementi kā maluma pakāpes iestatīšana, regulējama augstuma kafijas tekne un dzirnaviņu vāki. Ideāls formas un funkciju apvienojums vienā harmoniskā ierīcē, kuras centrā ir Panorama Coffee Panel. Neuzkrītošie dizaina akcenti kopā ar krāsu gammu izcili papildina šī unikālā kafijas automāta formu.

Pilnībā automātisks
Aprīkots ar skārienekrānu
Krāsa
Diamond Black
Kafijas automātu izvēlnes valodas
Angļu, Franču, Igauņu, Itāļu, Krievu, Latviešu, Lietuviešu, Poļu, Spāņu, Vācu, Zviedru
Ūdens tvertnes tilpums
1,9l
Kafijas pupiņu trauks
2x180g
Maksimālais recepšu skaits, ko var saglabāt
31
Kafijas biezumu tvertne (krūzītēs)
16
Ūdens sūkņa spiediens
15 BAR
Augstums
31cm
Platums
36cm
Dziļums
44,6cm
Svars
11.5kg

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Grozs ir tukšs.