Akcija

Jura ONO

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Jura

Original price was: €349.00.Current price is: €299.00.

ONO. Perfekta kafija. Bez kapsulām.

Ideāls vienas tases kafijas automāts visiem, kas mīl kafiju, novērtē labu kvalitāti un rūpējas par savu ietekmi uz vidi. ONO ir vairāk nekā vienkārši kafijas automāts: tas rada patiesi unikālus baudas mirkļus.

Inovatīvs un unikāls kafijas automāts – ONO ir īsts šedevrs, kas rada patiesi unikālus baudas mirkļus. Atklājiet ONO un jau pavisam drīz sajūtieties kā īsts barista.

Bez kapsulām

Izmantojot svaigi maltas kafijas pupiņas, jums ir pilnīga izvēles brīvība no kādam pupiņām pagatavot tasi kafijas. Tas dod iespēju atklāt jaunas garšas, izveidot savus maisījumus un atbalstīt jums svarīgus zīmolus, piemēram, noteiktas Fairtrade plantācijas vai vietējās grauzdētavas. Tā kā ONO neizmanto kapsulas vai spilventiņus, tas arī ļauj izvairīties no nevajadzīga iepakojuma radītajiem atkritumiem. Kafijas biezumi ir 100 % dabīgs produkts, ko var kompostēt vai izmantot kā mēslojumu.

Jūsu baristas mirklis

Izbaudiet izsmalcinātas kafijas baudījumu ar visām maņām pat tās pagatavošanas laikā: svaigi malto pupiņu aromāts, pieskāriens rokturim un svirai, kafijas ekstrakcijas skaņa, gardā rezultāta unikālā garša un šī novatoriskā kafijas automāta izcilais dizains. Katru reizi, kad pagatavojat tasi kafijas, varat izbaudīt visu procesu, savu baristas mirkli, kurā svin kafiju un pauž prieku par izsmalcināto garšu.

Perfekta kafija

Izmantojot JURA jaunāko kafijas pagatavošanas tehnoloģiju, ONO piedāvā nemainīgi augstu kafijas un espresso kvalitāti, lai pagatavotu tasi izsmalcinātas kafijas ik reizi. Jūs varat iestatīt katras tases intensitāti un pat mainīt izmantotās kafijas veidu katru reizi, kā vien vēlaties. Tas ir ideāli piemērots tiem, kam patīk izbaudīt patiesi izcilu mirkli, vienlaikus eksperimentējot ar dažādām kafijas šķirnēm. ONO specializējas tikai melnās kafijas pagatavošanā: espresso un melnā kafija – ideāli pagatavota.

Vispusīga ilgtspējība

Uzņēmumā JURA ilgtspējības atslēga ir izturība. Tāpēc mēs tik lielu nozīmi piešķiram augstas kvalitātes materiāliem, rūpīgai apdarei, apkalpojamībai un dizainam, kas joprojām izskatās svaigs un neizmantots pat pēc daudziem gadiem. Arī mūsu ekspertu klientu atbalsta komanda ir šeit, lai sniegtu padomus un ātru palīdzību ar augstu pieejamības līmeni.

Ieteicamais aksesuārs (pēc izvēles)

ONO izmanto maltu kafiju, kas nozīmē, ka ideāls aksesuārs ir jaunās P.A.G. augstākās kvalitātes kafijas dzirnaviņas ar septiņiem regulējamiem malšanas līmeņiem.

 

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Grozs ir tukšs.