Kafijas automāti / Kapsulu automāti / Kafijas aparāts Illy Y3.3 EC, gaiši zils

Kafijas aparāts Illy Y3.3 EC, gaiši zils

Pieejamība: Ir pieejams

115.00

Jaunais, uzlabotais Y3.3 modelis ir klāt!

Arhitekta Piero Lissoni minimālismā un elegancē   dizainētais illy kafijas kapsulu automāts ar vienas pogas pieskārienu pagatavos gan izcilu itāļu Espresso, gan lielu melnu kafiju līdz pat 300ml.

Kompakts, elegants, funkcionāls un viegli izmantojams. Ar Y3.3 Iperespresso vietas trūkums vairs nav problēma: tā mazais izmērs padara kafijas pagatavošanu piemērotu pat vismazākajās telpās. Frontālais vadības panelis ir intuitīvs, ērts un viegli lietojams. Tikai ievietojiet kādu no Iperespresso kapsulām un nospiediet gatavošanas pogu! Kafijas aparāts pats noteiks izvēlētās kafijas daudzumu. Divi krūzīšu turētāji ļauj izmantot dažādu izmēru un augstumu tasītes atkarībā no izvēlētā kafijas veida. Pateicoties Iperespresso tehnoloģijai, kafija tiek nogādāta tieši kafijas tasītē, nenonākot saskarē ar aparātu, tādējādi tīrīšana un uzturēšana ir maksimāli vienkārša.

Kafijas aparāts darbojas pēc Metodo Iperespresso sistēmas, kuru izgudroja kafijas aparātu ražotājs illy. Dārgie kafijas aparāti ir ļoti komplicēti, tiem ir vajadzīga regulāra apkope un tīrīšana. Pašas jutīgākās detaļas ir kafijas dzirnaviņas, brūveris — detaļa, kas samalto kafiju sagatavo kafijas porcijā, un boilers, kurš cauri kafijas porcijai spiež karstu ūdeni. Illy risinājums ir vienkāršs — visas dārgās, kopjamās un lūztošās detaļas aizstātas ar kafijas kapsulu. Iperespresso kafijas kapsula saglabā kafiju svaigu, jo tajā ievietotā kafija jau ir pareizi samalta un saspiesta kafijas tabletē. Speciālas 8 slāņu membrānas nodrošina to, ka ūdens kapsulā tiek izspiests vienmērīgi un ar pareizu spiedienu. Iperespresso kapsulas ir inovatīvs risinājums, un to aizsargā 5 starptautiski patenti, bet rezultāts ir kafija, kura ir pagatavota pēc tradicionālas itāļu receptes ar bagātīgu un samtainu “Crema” jeb kafijas putiņām.

Aparāts ir kompakts, neaizņems daudz vietas un lieliski iederēsies katrā virtuvē. Svarīgākais lietošanā — tīrs dzeramais ūdens bez kaļķa! Aparāts ir jātīra tikai reizi trijos mēnešos.

Illy Iperespresso kapsulas ir pieejamas dažādos veidos. Visās ir augstvērtīga 100% Arabica kafija no 9 pasaules valstīm. Visvairāk tiek izmantotas elitārās Santos šķirnes Arabica pupiņas.

Funkcijas: divu dažādu tilpumu programmēšana, automātiskā apstāšanās, enerģijas taupīšanas režīms, augsta temperatūras precizitāte, divu augstumu krūzīšu novietošana, automātiska izlietoto kapsulu izmešana.

Dimensijas: 10cm (P) x 31cm (Dz) x 26,5cm (A)

Ūdens tilpne: Izņemama, 1L ietilpība

Grozs

Grozs ir tukšs.