Kafijas automāti / Kapsulu automāti / Kafijas aparāts X7.1, Illy melns

Kafijas aparāts X7.1, Illy melns

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: illy

215.00

 

Moderns un pievilcīgs dizains apvienojumā ar inovatīvu tehnoloģiju ir risinājums tiem kafijas cienītājiem, kam patīk tradicionālās itāļu kafijas receptes, stils un elegance. Kafija no šī kafijas aparāta būs vienmēr svaiga un pareizi pagatavota.

FrancisFrancis X7.1 kafijas aparātam ir unikāls dizains, kura autors ir Luca Trazzi — slavens itāļu arhitekts un dizainers.

Kafijas aparāts darbojas pēc Metodo Iperespresso sistēmas, kuru izgudroja kafijas aparātu ražotājs illy. Dārgie kafijas aparāti ir ļoti komplicēti, tiem ir vajadzīga regulāra apkope un tīrīšana. Pašas jutīgākās detaļas ir kafijas dzirnaviņas, brūveris — detaļa, kas samalto kafiju sagatavo kafijas tabletē, un boilers, kurš cauri kafijas tabletei spiež karstu ūdeni. Illy risinājums ir vienkāršs — visas dārgās, kopjamās un lūstošās detaļas aizstātas ar kafijas kapsulu. Iperespresso kafijas kapsula saglabā kafiju svaigu, jo tajā ievietotā kafija jau ir pareizi samalta un saspiesta kafijas tabletē. Speciālas membrānas nodrošina to, ka ūdens kapsulā tiek izspiests vienmērīgi un ar pareizu spiedienu. Iperespresso kapsulas ir inovatīvs risinājums, un to aizsargā 5 starptautiski patenti, bet rezultāts ir kafija, kura ir pagatavota pēc tradicionālas itāļu receptes ar bagātīgu un samtainu crema jeb kafijas putiņām.

Aparāts ir kompakts, neaizņems daudz vietas un lieliski iederēsies katrā virtuvē. Tas prasa minimālu kopšanu. Svarīgākais lietošanā — attīrīts dzeramais ūdens! Aparāts ir jātīra tikai reizi trijos mēnešos.

Illy Iperespresso kapsulas ir pieejamas dažādos veidos. Visās ir augstvērtīga 100% Arabica kafija no 9 pasaules valstīm. Visvairāk tiek izmantotas elitārās Santos šķirnes Arabica pupiņas.

Funkcijas: tilpumu programmēšana, automātiskā apstāšanās, automātiskā atkaļķošanas programma, enerģijas taupīšanas režīms, augsta temperatūras precizitāte

Dimensijas: 26cm (P) x 29cm (Dz) x 32cm (A)

Ūdens tilpne: izņemama ar 1L ietilpību

Grozs

Grozs ir tukšs.