Kafijas automāti / Espresso automāti / Dr. Coffee „F10 Black“

Dr. Coffee „F10 Black“

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Dr.Coffee

1399.00

Dr. Coffee F10 kafijas automāts – ideāla izvēle visur, kur klienti, darbinieki un apmeklētāji var baudīt brīnišķīgu kafiju. Stilīgais, kompaktais un ekonomiskais superautomāts ar savu funkciju bagātību ir pielīdzināms kafejnīcām paredzētiem profesionālajiem kafijas automātiem. Kafijas dzirnaviņu keramiskie diski un patentētā divu sildelementu kafijas pagatavošanas sistēma sniedz iespēju eksperimentēt un iepriecināt viesus un darbiniekus ar jaunām kafijas garšām. Izmantojot interaktīvo 7 collu skārienekrānu, varat izvēlēties iecienīto kafiju no 24 kafijas dzērienu klāsta, mainīt proporcijas vai putot pienu tieši tā, kā Jums šķiet visgaršīgāk. Elegantais un klusais Dr. Coffee F10 ir ideāli piemērots birojiem, konferenču zālēm un mazākām zālēm, turklāt lieliski iederas pat izsmalcinātākajā interjerā.

Dr.Coffee F10 kafijas automāta galvenās iezīmes:

  • Unikālā patentētā kafijas pagatavošanas sistēma ar pieciem iepriekšējas mitrināšanas režīmiem un plašu dozēšanas diapazonu (no 7 līdz 16 gramiem) pilnībā atklāj unikālo kafijas aromātu.
  • Inovatīvās kafijas dzirnaviņas ar plakaniem keramikas diskiem vienmērīgi samaļ kafijas pupiņas, izceļot unikālo kafijas garšu, un šo dzirnaviņu darbmūža laikā var samalt pat 500 kg kafijas.
  • Ērtajā 7 collu krāsainajā skārienekrānā varēsiet atlasīt vēlamo kafiju ar vienu pieskārienu. Sevišķi viegli varēsiet regulēt kafijas pupiņu daudzumu, kafijas gatavošanas laiku un temperatūru, kā arī izveidot un saglabāt savas receptes.
  • Ar regulējamu kafijas tekni (80 – 160 mm) vienlaicīgi var pagatavot divus kafijas dzērienus.
  • 19 bāru spiediena ekstrakcijas sistēma pagatavos lielisku espresso ar smaržīgām, zeltainām putām.
  • Pupiņu tvertnei ir noslēgts, mitrumnecaurlaidīgs vāciņš, kas ilgstoši saglabā kafijas pupiņu garšu un aromātu.
  • Katra kafijas tase tiek pagatavota tikai no svaigi maltām kafijas pupiņām, tādējādi izvairoties no maltās kafijas oksidēšanās.
  • Baudiet nevainojamas kvalitatīvas piena putas, ko pagatavos inovatīvā augstas temperatūras piena putošanas sistēma. Piena sistēmas tīrīšana ir daudz vieglāka ar integrēto skalošanas funkciju.
  • Ūdens padeves veida izvēle ļauj kafijas automātu pielāgot dažādām vajadzībām un vietām. Varat izvēlēties ūdens tvertni ar 4 litru tilpumu vai ārēju rezervuāru.

 

Pilnībā automātisks
Aprīkots ar skārienekrānu
Krāsa
Melna
Kafijas automātu izvēlnes valodas
Angļu
Ūdens tvertnes tilpums
4l vai iespēja pieslēgties pie 18,9l ūdens pudeles
Kafijas pupiņu trauks
500g
Maksimālais recepšu skaits, ko var saglabāt
24
Kafijas biezumu tvertne (krūzītēs)
50
Ūdens sūkņa spiediens
19 BAR
Augstums
34 cm
Platums
50 cm
Dziļums
43 cm
Svars
15 kg

Saistītie Produkti

Grozs

Grozs ir tukšs.