Kafijas automāti / Espresso automāti / Dr. Coffee „F12 Big Plus“

Dr. Coffee „F12 Big Plus“

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Dr.Coffee

1890.00

Dr. Coffee F12 BIG Plus kafijas automāts. Atklājiet kafijas aromāta noslēpumu! Elegantais F12 modelis ar izsmalcināto dizainu ir Dr. Coffee lepnums, kas rotās pat visizsmalcinātāko interjeru un piesaistīs uzmanību ar ārkārtīgi augstu veiktspēju un plašu funkcionalitāti. Ar visprogresīvākajām tehnoloģijām, divu ūdens sūkņu sistēmu un ietilpīgām tvertnēm aprīkotais superautomāts pagatavo daudz dažādu kafijas dzērienu un pilnībā atbilst biroju, ceptuvju, VIP, atpūtas un pašapkalpošanās zonu vajadzībām

Dr. Coffee F12 BIG Plus kafijas automāta galvenās iezīmes:

  • Piena putošanas sistēma ar regulējamu temperatūru rada lieliskas maigas un stingras piena putas, bet automātiskā skalošanas funkcija un savienojums ar piena ledusskapi garantē ērtu apkopi un nevainojamu cauruļu tīrību.
  • Baudiet kafiju, kas pagatavota ar vienu pieskārienu krāsainajam 7.1 collu LCD ekrānam. Jūsu rīcībā ir 24 karstu vai aukstu kafijas dzērienu izvēle, bet, ja vēlaties vēl vairāk, izmēģiniet kafijas gatavošanas procesu ar funkciju My Coffee, kas atvieglos Jūsu ideju īstenošanu.
  • Patentētā kafijas pagatavošanas sistēma ar diviem sildelementiem un plašām dozēšanas iespējām (no 7 līdz 16 gramiem) atklās kafijas patieso aromātu un pārsniegs visprasīgāko kafijas cienītāju cerības.
  • Inovatīvās kafijas dzirnaviņas ar plakaniem keramikas diskiem izceļ kafijas unikālo aromātu, efektīvi izkliedē siltumu, nodrošina klusu darbību un precīzu kafijas malšanu. Malšanas rupjumu var regulēt, un kafijas dzirnaviņu dzīves cikls ir veseli 500 kg.
  • Īpaši efektīvā divu ūdens sūkņu sistēma samazina gaidīšanas laiku un dod iespēju pagatavot visdažādākos dzērienus — no karsta ūdens līdz aukstai kafijai – bez nevajadzīgas gaidīšanas vai efektivitātes zaudēšanas.
  • Izvēlieties ērtāko ūdens padeves metodi un pielāgojiet kafijas automātu dažādām vajadzībām vai situācijām. Izvēlieties 8 litru ūdens tvertni, ārējo pudeli vai centrālo ūdens padevi.
  • Lielās kafijas pupiņu un ūdens, kā arī kafijas biezumu tvertnes ietilpība lieliski sader ar kafijas automāta dizainu un nodrošina vienkāršu un ērtu lietošanu.

 

Pilnībā automātisks
Aprīkots ar skārienekrānu
Krāsa
Sudraba
Kafijas automātu izvēlnes valodas
Angļu
Ūdens tvertnes tilpums
8l vai iespēja pieslēgties pie 18,9l ūdens pudeles
Kafijas pupiņu trauks
1000g
Maksimālais recepšu skaits, ko var saglabāt
24
Kafijas biezumu tvertne (krūzītēs)
50
Ūdens sūkņa spiediens
19 BAR
Augstums
58 cm
Platums
50 cm
Dziļums
41 cm
Svars
18 kg

Jums arī varētu patikt…

Original price was: €1299.00.Current price is: €1099.00.

Grozs

Grozs ir tukšs.