Kafijas automāti / Espresso automāti / Dr. Coffee „C12“

Dr. Coffee „C12“

Pieejamība: Ir pieejams

1349.00

Kafijas automāts Dr. Coffee C12

Vismodernākais C sērijas flagmanis, kas izstrādāts un pilnveidots, lai palutinātu nelielu biroju darbiniekus ar augstākās kvalitātes kafiju, it kā to pagatavotu barista labākajā kafijas restorānā. Apvienojot mājas modeļa C11 labākās īpašības ar papildu veiktspēju uzlabojošiem risinājumiem, C12 modelis apmierinās kafijas cienītāju vajadzības nelielā birojā nepārtraukti gatavojot augstākās kvalitātes kafiju.

Efektīva siltuma izkliede, pat lielāka nekā tā priekšgājējam C11 modelim, ērti vadāms skārienekrāns un divreiz lielāka ūdens tvertnes ietilpība. Paplašinātas tehniskās iespējas apvienojumā ar biznesa vajadzībām pielāgotiem papildu moduļiem, daudz ērtāka lietošana un kafijas dzērienu pagatavošanas efektivitāte.

Modernais minimālisma dizaina kafijas automāts Dr. Coffee C12 darbojas ārkārtīgi klusi, tādējādi nodrošinot prieku baudīt kvalitatīvu kafiju, nenovēršot kolēģu uzmanību birojā, un vienkāršā automāta apkope atvieglos ikdienas darbus. 15 dažādu recepšu izlase un 8 lietotāja profili, kurus var pielāgot individuāli.

Ļoti būtisks C12 modeļa uzlabojums – iebūvētie ventilatori, kas nodrošina efektīvu siltuma izkliedi. Šī tehnoloģija ne tikai pagarina kafijas automāta kalpošanas laiku, bet arī lieliski ļauj kafijas automātu pielāgot komerciālai lietošanai, jo tiek nodrošināta nepārtraukta kafijas pagatavošana.

Ūdens tvertnes ietilpība – 4 litri, kas ir divreiz lielāka nekā priekšgājējam C11 modelim, garantēs mazāk raižu par nepieciešamību uzpildīt tvertni ar ūdeni un ietaupīs Jūsu dārgo laiku.

Uzlabotais 7 collu skārienekrāna dizains nodrošina ērtu vadību un vēl pievilcīgāku attēlu. Īpašais ekrāna pārklājums aizsargā pret pirkstu nospiedumiem un nodrošina ērtu ekrāna apkopi. Ir iespēja augšupielādēt fotoattēlus un video failus vai reklāmas klipus.

15 dzērienu recepšu izlase un 8 lietotāju profili, kas pielāgoti pat visprasīgākajām vajadzībām, ļaus izveidot ērtu pārvaldību un individuālu dzērienu izvēli. Neatkarīgi no tā, kāda veida kafija Jums patīk visvairāk, vienkārši pieskarieties dzēriena simbolam uz ekrāna — vienā mirklī varat baudīt gardo coffee crema, latte macchiato vai, uzmundrinošo ristretto, vai klasisko espresso. Pat ja vajag tikai siltu pienu vai karstu ūdeni tējai – ar Dr. Coffee C12 ar prieku pagatavosiet jebkuru dzērienu.

Inovatīvā patentētā divu sildelementu sistēma ļaus pagatavot augstākā līmeņa kafiju, atklājot nevainojami maigu kafijas aromātu – neatkarīgi no tā, ko izvēlaties – bagātīgu espresso, zīdaini melnu kafiju vai piena latte. Plašs dozēšanas diapazons (no 7 līdz 16 gramiem) un 19 bāru spiediena ekstrakcijas sistēma garantē, ka kafija tiks pagatavota ar tādu stiprumu, kāds Jums patīk visvairāk.

Kafijas dzirnaviņas ar plakanām keramiskajām dzirnām un dzīves ciklu līdz pat 500 kg, nodrošina vienmērīgu kafijas pupiņu malšanu, tādējādi izceļot kafijas unikālo garšu.

Rūpīgi pārdomātais ierīces dizains un unikālas keramiskās dzirnaviņas nodrošina ārkārtīgi klusu kafijas automāta darbību.

Iespēja pagatavot zīdainas, mutē kūstošas piena putas, pateicoties piena putošanas sistēmai ar regulējamu temperatūru un ilgumu.

Inovatīvā programmatūra sniedz iespēju eksperimentēt un viegli mainīt jebkurus dzēriena parametrus – maltās kafijas daudzumu, pirms mitrināšanas laiku, porcijas lielumu un kafijas pupiņu sildīšanas temperatūru. Viss, lai pagatavotā kafija atbilstu pat visizvēlīgāko cilvēku vēlmēm.

Īpaši vienkāršā apkope ievērojami atvieglo kafijas automāta ikdienas tīrīšanu – automātiskās programmas skalošanai, pagatavošanas bloka tīrīšanai, automāta atkaļķošanai un piena sistēmas skalošanai.

Pievilcīgais dizains un nevainojamais izskats rotās jebkuru mazo biroju, un kafijas kārdinošais aromāts apburs ne tikai darbiniekus, bet arī Jūsu viesus. Liels pluss, ka modernais kafijas automāts Dr. Coffee C12 ir kompakts un neaizņem daudz vietas, kas īpaši svarīgi ir tieši nelielās telpās.

Pateicoties integrētajiem enerģijas taupīšanas un ECO mode režīmiem, kafijas automāts lieki netērēs elektrību birojā.

 

Pilnībā automātisks
Aprīkots ar skārienekrānu
Krāsa
Melna
Kafijas automātu izvēlnes valodas
Angļu
Ūdens tvertnes tilpums
4l
Kafijas pupiņu trauks
280g
Maksimālais recepšu skaits, ko var saglabāt
15
Kafijas biezumu tvertne (krūzītēs)
30
Ūdens sūkņa spiediens
19 BAR
Augstums
44.5 cm
Platums
30.2 cm
Dziļums
46.3 cm
Svars
15 kg

Jums arī varētu patikt…

Grozs

Grozs ir tukšs.