Kafijas automāti / JURA / Jura ONO pasaule / Kafijas dzirnaviņas P.A.G.

Kafijas dzirnaviņas P.A.G.

Pieejamība: Ir pieejams
Ražotājs: Jura

199.00

Kafijas dzirnaviņas P.A.G.

Pogas pieskāriena attālumā, premium kvalitātes dzirnaviņas Proffesional Aroma Grinder (P.A.G.) no JURA garantē precīzu svaigi maltas kafijas daudzumu katru reizi. Dzirnaviņas, kas ir mūsdienu moderno kafijas automātu pamatsastāvdaļa, atbilst visām prasībām.

Izmantojot kādu no septiņām maluma pakāpēm, individuāli iespējams pielāgot maluma smalkumu, kas nozīmē, ka šīs augstākās kvalitātes dzirnaviņas ir absolūti nepieciešamas, lai radītu aromātiskus dzērienus no svaigi maltas kafijas. Tās arī lieliski papildina ONO.

Professional Aroma Grinder

Professional Aroma Grinder (P.A.G.) dzirnaviņās tiek izmantota tāda pati tehnoloģija kā kafijas automātos. Pilnveidotā dzirnaviņu ģeometrija ļauj panākt optimālus malšanas parametrus. Tas nodrošina maksimālu aromāta intensitāti un nemainīgi augstu maluma kvalitāti, kas ļauj pilnībā atklāt garšas nianses visā dzirnaviņu kalpošanas laikā.

Pietiek ar vienu pogas pieskārienu

Vienkāršāk nevar būt – vienkārši piespiediet ergonomisko pogu un dzirnaviņas sāk darboties. Atlaižot pogu, tās apstājas. Praktiska mērglāze ļauj vienmēr sekot līdzi samaltās kafijas daudzumam.

Septiņas regulējamas maluma pakāpes

Smalks malums jaudīgam espresso vai nedaudz rupjāks aromātiskai lungo kafijai – P.A.G. nekad jūs nepievils. Izvēlei ir pieejamas septiņas maluma pakāpes, katra no kurām nodrošina nevainojami pagatavotu izvēlēto kafijas dzērienu.

Kompakts dizains

P.A.G. piedāvā augstākā līmeņa tehnoloģijas, taču neaizņem daudz vietas. Tām viegli atradīsies vieta jebkur. Minimālistisks dizains, kvalitatīvie materiāli un izgatavošanas precizitāte harmoniski papildina JURA produktus.

Jums arī varētu patikt…

Original price was: €349.00.Current price is: €299.00.

Grozs

Grozs ir tukšs.